KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Maskotka

Maskotka sensoryczna poofy cat senso zabawki sensorek kot
handmade zabawki maskotka sensoryczna - poofy cat sensozabawki sensorek maskotka sensoryczna - poofy catbiałe zabawki kot maskotka sensoryczna - poofy cat

Maskotka sensoryczna - POOFY CAT SENSO

59 zł
handmade zabawki maskotka sensoryczna - poofy cat senso
projektant
oceny
5/5 - 2 opinie
kategoria
Maskotka sensoryczna POOFY CAT z serii SENSO to istny plac zabaw dla niemowlaka!

POOFY CAT SENSO to:

- kontrastowe kolory, które nie tylko przyciągają uwagę malucha, ale przede wszystkim wspierają rozwój zmysłu wzroku, który u noworodka jest najsłabiej rozwiniętym zmysłem.

- łatwe do chwytania elementy o zróżnicowanej strukturze - łapki i nogi naszej maskotki zostały tak skonstruowane aby wspomagały naukę chwytania oraz odróżniania poszczególnych struktur: są elementy cienkie/grube, miękkie/twarde.
Wszyte są również ukryte supełki oraz przemieszczające się sznureczki.

- szeleszczące uszy stymulujące zmysł słuchu. Dziecko uczy się również zależności przyczynowo-skutkowej: jego działanie (zabawa uszami) powoduje wydobywanie się dźwięku.

Maskotka uszyta jest z bezpiecznej, certyfikowanej bawełny (OEKO-TEX® | STANDARD 100) oraz kulki silikonowej (antyalergicznego wypełniacza).
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta POOFY CAT naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• handmade zabawki • inne przedmioty kategorii dla dziecka - zabawki • nietypowe dla dziecka • handmade Poofy cat
zabawki Poofy-cat / dla dziecka:
koszyk
zamknij