KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Tęczowa

Tęczowa bajka lalka klara zabawki bajkoszycie jednorożec
hand-made zabawki tęczowa bajka - lalka klaraawangardowe zabawki lalka tęczowa bajka - klarabeżowe zabawki bajka tęczowa - lalka klara

Tęczowa Bajka - Lalka Klara

159 zł
przedmiot został sprzedany

Skontaktuj się z Projektantem Bajkoszycie - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
projektant
oceny
4,9/5 - 15 opinii
kategoria
Świat zaskakuje nas czasem pięknem naturalnych zjawisk. Jest pełen barw, blasku i magii. Zorza polarna mieniąc się tysiącem kolorów rozświetla czerń nieba, a zwykły szklany koralik potrafi w czarodziejski sposób rozszczepić światło tworząc na ścianie piękny kolorowy spektakl.

Właśnie tak narodziły się Tęczowe Bajki, powstały ze światła, wśród jasności dnia, przesycone jego ciepłem. Każda z nich to oddzielny promień, każda niesie ze sobą inny rodzaj radości, a razem tworzą najprawdziwszą tęczę.

Każda z Bajek ma zdejmowaną kolorową pelerynkę i włosy zaplecione w wielokolorowe warkocze, które można dowolnie upinać. Jak na baśniowe stworzenia przystało, ich główki zdobią najprawdziwsze rogi jednorożców mieniące się złotymi lub srebrnymi pajęczymi nićmi, przystrojone koralikami i kwiatuszkami. Ich bluzeczki zostały zrobione z ręcznie farbowanych kwiatuszków, w kolorach odpowiadających kolorom pelerynek i warkoczy.
Laleczki pojadą do nowych domów z własnymi księżycowymi naszyjnikami.

Lalka może służyć do zabawy. Włosów nie polecam tarmosić ani czesać, laleczki są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Klara ma około 40 cm wysokości.
OPINIE
Marjan063
tajemnicza bajka - lalka jabłonka - Lalki
tajemnicza bajka - lalka jabłonka - Bajkoszycie Lalka bardzo ładnie wykonana. Prześliczna. Polecam
Magda
ogrodowa bajka - lalka eleonora - Dla dziecka lalki
ogrodowa bajka - lalka eleonora - Bajkoszycie Osoba, która tak pięknie tworzy musi być Aniołem :) odszyta od serca, prześlicznie zapakowana, no i przesyłka expresowa <3 jeszcze raz dziękuję!
Anna
różana bajka - lalka adela - Lalki
różana bajka - lalka adela - Bajkoszycie Moja wnuczka jest laleczką zachwycona.Lala starannie odszyta, jest identyczna jak na zdjęciu,polecam
•   Hand-Made awangardowe zabawki   • dla dziecka - zabawkiHand-Made Bajkoszycie
koszyk
zamknij