KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Ksiązeczka

Ksiązeczka sensoryczna quiet book dla dziewczynki zabawki
handmade zabawki ksiązeczka sensoryczna quiet book dla dziewczynki 3oryginalne zabawki quietbook ksiązeczka sensoryczna quiet bookzabawki książeczka ksiązeczka sensoryczna quiet bookksiążeczka zabawki ksiązeczka sensoryczna quiet bookoryginalne zabawki książeczka ksiązeczka sensoryczna quiet book

Ksiązeczka sensoryczna Quiet Book dla dziewczynki 3

199 zł
handmade zabawki ksiązeczka sensoryczna quiet book dla dziewczynki 3
projektant
oceny
4,5/5 - 4 opinie
kategoria
kolory
Nauka przez zabawę! Książeczka edukacyjna od TimoSimo, która rozwija w dziecku różne umiejętności. Każda strona dostarcza nowe, kreatywne zadania, ćwiczy zręczność i logiczne myślenie. Rozwija wyobraźnię u dziecka.

Dziewczynka chętnie wybierze strój dla laleczki, pozna dzięki temu różne kolory, wzory i ubranka, które zamknięte są w pięknej, różowej szafie. Elementy umocowane na rzepy, można dowolnie wybierać.

Z kolei nasz talerz pełen przysmaków i wypełniona po brzegi lodówka, pomogą w poznaniu różnych potraw, owoców, warzyw, nauczą posługiwania się sztućcami i będą świetnym dodatkiem do zabawy w kuchnię dla małej kucharki. Na koniec nauka wiązania butów, a także możliwość zabawy w przeplatanie -ćwiczenia motoryczne.

Mnóstwo świetnej zabawy gwarantowane! Książeczka uszyta ręcznie - handmade.

Książeczka odpowiednia dla dziecka 3 .

Wymiary: dł. 30cm x szer. 30cm

Skład materiałowy: bawełna i filc.

Czyszczenie: ręcznie.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 13,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta TimoSimo naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   Handmade oryginalne zabawki   • dla dziecka - zabawki • oryginalne dla dziecka • Handmade TimoSimo
Timo-Simo zabawki / dla dziecka:
koszyk
zamknij