KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Bajka

Bajka magiczną szafą elfia lalka topaz zabawki bajkoszycie
handmade zabawki bajka z magiczną szafą - elfia lalka topazefektowne zabawki lalka bajka z magiczną szafą - elfiazielone zabawki ubranka bajka z magiczną szafą - elfialalka zabawki żółte bajka z magiczną szafą - elfiaefektowne zabawki elf bajka z magiczną szafą - elfiazabawki elf bajka z magiczną szafą - elfia

Bajka z Magiczną Szafą - elfia lalka Topaz

299 zł
przedmiot został sprzedany

Skontaktuj się z Projektantem Bajkoszycie - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
projektant
oceny
4,9/5 - 15 opinii
kategoria
Chyba wszyscy czasem mamy chęć pobyć w ciszy i samotności (ale nie samotnie.) Potrzebujemy wtedy kogoś, kto rozproszy nasze smutki, i samą swoją milczącą obecnością sprawi że poczujemy się lepiej. Kto zajmie nasze myśli błahostkami, takimi jak szmatki, sukieneczki i buciki. A kto zrobi to lepiej niż mały uroczy Elf?
Z gracją zaprezentuje się we wszystkich swoich ubraniowych konfiguracjach, może nawet co nieco doradzi nowej właścicielce?
Topaz jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką.
Jej trzy sukieneczki zostały ręcznie uszyte z przeróżnych tkanin. Lalka posiada trzy pary butów - beżowe i zielone z gwiazdkami oraz kremowe z pomponami. W komplecie znajduje się też koronkowa korona ze stokrotkami i gwiezdny medalion na łańcuszku zapinany na karabińczyk. Laleczka ma wszytą na stałe kokardkową bieliznę. Elfich włosów nie polecam tarmosić ani czesać.
dla dziecka zabawki
Bajka magiczna szafa elfia lalka Projektanta Bajkoszycie
•   HandMade efektowne zabawki   • dla dziecka - zabawkiHandMade Bajkoszycie
koszyk
zamknij