KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ

Bajka wiosenna różana wróżka pelerynce zabawki bajkoszycie lalka
hand-made zabawki bajka wiosenna - różana wróżka w peleryncewyjątkowe zabawki lalka bajka wiosenna - różana wróżkabeżowe zabawki wróżka bajka wiosenna - różanalalka zabawki różowe bajka wiosenna - różana wróżka

Bajka Wiosenna - Różana Wróżka w pelerynce

139 zł
hand-made zabawki bajka wiosenna - różana wróżka w pelerynce
projektant
oceny
4,9/5 - 15 opinii
kategoria
Wiosenne Wróżki to unikatowe stworzenia. Swoim przybyciem zwiastują nadejście pierwszych ciepłych dni. Noszą ciepłe dziergane z bawełnianej włóczki pelerynki i buciki ozdobione delikatną pajęczynką. Ich bluzeczki zrobione są z delikatnych kwiatów, a spódniczki z ręcznie farbowanych przez motyle koronek.

Lalka może służyć do zabawy. Wróżkowych włosów nie polecam tarmosić ani czesać, można je za to układać w najróżniejsze fryzury, sploty i koczki.

Wróżki mają około 40 cm wysokości.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Bajkoszycie naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand-Made wyjątkowe zabawki • inne wyjątkowe przedmioty kategorii dla dziecka - zabawkiHand-Made Bajkoszycie
zabawki Bajkoszycie / dla dziecka:
koszyk
zamknij