KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Fioletowa

Fioletowa bajka lalka dalia zabawki bajkoszycie
hand-made zabawki fioletowa bajka - lalka dalianiepowtarzalne zabawki lalka fioletowa bajka - daliaróżowe zabawki fioletowa bajka - lalka dalia

Fioletowa Bajka - lalka Dalia

89 zł
hand-made zabawki fioletowa bajka - lalka dalia
projektant
oceny
4,8/5 - 12 opinii
kategoria
tagi
Dalia jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką. Symbolizuje ciepły letni wieczór zabarwiony promieniami zachodzącego słońca. Gęste włosy zaplotła w grube warkocze spływające na ramiona. Na głowie kwitnie wianek z fioletowych kwiatów i gwiazdek mieniących się pięknie w ostatnich promieniach słońca. Przy kołnierzyku ma wielkie, złote guziki.

Lalka może służyć do zabawy. Włosów Dalii nie polecam tarmosić ani czesać, wszystkie dziewczęta są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Dalia ma około 60 cm wysokości. Do jej produkcji użyłam różnych rodzajów tkanin i antyalergicznego wypełnienia.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Bajkoszycie naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• hand-made niepowtarzalne zabawki • inne niepowtarzalne przedmioty kategorii dla dziecka - zabawkihand-made Bajkoszycie
zabawki Bajkoszycie / dla dziecka:
koszyk
zamknij